Konya Anadolu Sanayi Bölgesindeki modern fabrikasında, traktörler için dünya standartlarında yedek parça imalatı yapan Eren Döküm, ürünlerini Esa Eren markasıyla pazara arz etmektedir. Profesyonel  insan kaynakları  üretilen parçaların hassasiyeti konusunda sürekli bir eğitime tabi tutulmaktadır. Esa Eren markası taşıyan her parça uluslar arası standartlara uygunluğun kanıtıdır.


Ürünlerini dünyanın dört bir yanına sunan Eren Döküm, yaptığı yeni yatırımlar ile üretim bölümünü güçlendirmiş ve kalite konusunda insan bağımlılığını minimize etmiştir.Sahip olduğu ISO 9001 kalite sistem belgesi ile hammadde girişinden ürün çıkışına kadar her aşama titizlikle kontrol edilmekte, “sıfır hata” prensibi ile üretim yapılmaktadır.


Eren Döküm, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda farklı ürünler ortaya koymakta, mevcut ürünleri sektörel gelişime paralel olarak revize etmektedir.


Eren Döküm 1975 den bu yana, satış yaptığı her bölgede talep edilen ürünlere sahip olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.


Gerek teknolojiye gerekse insan kaynaklarına yaptığı yatırımlar ile sürdürülebilir kaliteyi yakalamış olan Eren Döküm, her geçen gün artırdığı üretim kapasitesi ile daha geniş coğrafyada daha fazla ürün ile bir dünya markası olmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunduğumuz her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir kuruluş olmak.


MİSYONUMUZ

Kaynakları rasyonel olarak kullanmak, kayıpları azaltmak, verimliliği artırmak, maliyetleri düşürmek, müşterilerimize estetiksel ve kaliteli ürünler sunmak, ilkeli, planlı ve sistematik çalışmak, müşteri memnuniyetin her zaman ön planda tutmak.

Eren Dövme
1
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olayım